Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Kvalita

Pro naše značkové výrobky chceme to nejlepší a proto klademe zvláštní důraz na dobrou kvalitu získávaných surovin, využití ekologických obalů nebo zajímavý design.

Stále hledáme cesty, jak se chovat více ekologicky, a proto se snažíme sladit požadavky na ekologii s ekonomickými nutnostmi. Některé výrobky Poliboy byly na základě jeji bezvadné kvality oceněny následujícími certifikáty:

 

Zkušebna textilních a kožedělných materiálů a výrobků AZL Otrokovice s.r.o. testovala přípravky Poliboy.

AZL Otrokovice akreditovaná pro zkoušení usní, textilu, koženek a dalších materiálů testovala přípravky Čistič na kůži, Intenzivní péče o hladkou kůži, Vlhčené utěrky na kůži a Čistič na koženku. Všechny tyto přípravky splnily příslušné normy ČSN.

 

Renomovaná německá spotřebitelská organizace Stiftung Warentest potvrdila kompetenci vlhčených utěrek Poliboy.

Výsledek testu "dobrý" pro Vlhčené utěrky na parkety a laminát.

Test k problematice vlhčených utěrek byl zveřejněn v srpnu 2009 a kvalita Poliboy Vlhčených utěrek na parkety a laminát byla potvrzena známkou "dobře" (2,3). Obzvlášť dobře byly hodnoceny schopnost odstraňovat špínu bez tvoření šmouh.

 

Certifikát německé zkušebny TÜV SÜD získaly v roce 2007 vlhčené utěrky Staubmeister na ploché obrazovky.

Utěrky čistí TFT-obrazovky, plazmy, LCD-minitory a displeje efektivně a šetrně zároveň.

Certifikát Dermatest obdržely všechny vlhčené utěrky značky Poliboy.

Aby se předešlo kožním iritacím nebo alergickym reakcím, byly všechny utěrky podrobeny testu společnosti Dermatest GmbH v německém Münsteru. Všechny utěrky v dermatologicko-alergologickém testu dosáhly výsledku "velmi dobře".  Výrobky proto mohou být označovány přívlastkem dermatologicky testováno.

 

Poliboy přípravky označené přívlastkem BIO jsou jednoznačně ekologické.

Přípravky Poliboy BIO jsou certifikovány nezávislým institutem EcoControl. EcoControl je inspekční a certifikační agentura pro ekologické výrobky a systémy dodržování kvality v oblasti non-food výrobků.

 

Nature Care Produkt

Dále jsou produkty Poliboy BIO certifikovány jako Nature Care Product. Tento standart se orientuje na přírodu: povolené jsou pouze chemicky nezměněné složky rostlinného, živočišného nebo minerálního původu. Přírodní látky pocházejí pokud možno z biologicky kontrolovaného zemědělství.

Utěrka na stříbro certifikována podle standardů Öko Tex Standards.

Nezávislé zkušební instituty mezinárodního společenství Öko Tex testují podle svých kritérií zdravotní nezávadnost textilních výrobků všeho druhu. Důvěra k textiliím - celosvětově synomymum  odpovědnosti při výrobě textilií od suroviny až k hotovému produktu.

 

 

Všechny vlhčené utěrky Poliboy získaly také certifikát PEFC

PEFC dává záruku příkladého o odpovědného lesního hospodářství a podléhá přísným mezinárodním směrnicím. Podíl viskózy v utěrkách sestává ze 100 % certifikované viskózy.

 

Vlhčené utěrky na čištění lednice

Akreditovaná zkušebna ISEGA v německém Aschaffenburgu prověřila nezávadnost Poliboy Vlhčených utěrek na čištění lednice při používání na čištění kuchyňských povrchů, na kterých jsou připravovány či skladovány potraviny.