Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Následující obchodní podmínky platí pro všechny kupní smlouvy vzniklé v tomto internetovém obchodě a z nich vyplývající a s nimi související právní vztahy mezi společností ETC European Trade Center, s.r.o., U továren 999/31, Hostivař, 102 00  Praha 10., IČO: 26445204, DIČ: CZ26445204 (prodávajícím) a jejími zákazníky (kupujícími). Odesláním objednávky vyslovuje kupující s těmito všeobecnými obchodními podmínkami úplný souhlas. Kupní smlouva vzniká odesláním POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY prodávajícím kupujícímu.

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Pokud je kupujícím spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami novým občanským zákoníkem (Díl 4 Ustanovení o závazcích ze smluv uzavíraných spotřebitelem) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Není-li kupujícím spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami NOZ (§ 2079 - 2183). Místem plnění adresa skladu ETC European Trade Center, s.r.o., Štěrboholská 1434/102a, 102 00  Praha 10.

Ceny jsou platné pouze v tomto internetovém obchodě. Všechny uvedené rozměry jsou cirka úaje. Barevné odchylky dodaného zboží od fotografií nelze vyloučit. Změny a vylepšení výrobků nejsou vyloučeny. Za zjevné omyly a chyby neručíme.  Dodání bude realizováno pouze na území České republiky. Zboží prodáváme pouze v množstvích typických pro spotřebitelské nákupy.

Vyobrazení výrobků v tomto internetovém obchodě nepředstavuje žádnou právně závaznou nabídku, nýbrž nezávazný online katalog. Potvrzení objednávky následuje obratem po odeslání objednávky a neznamená vznik kupní smlouvy, ale pouze potvrzení obdržení objednávky.

Na úvodní stránce nabízí ETC SHOP časově omezené akční ceny. Tyto ceny platí pouze v daném časovém úseku a nevztahuje se na ně rabat pro zaregistrované zákazníky.

Součástí obchodních podmínek jsou záruční a reklamační podmínky.

Změna těchto všeobecných obchodních podmínek bez přechozího upozornění je vyhražena.