Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3CatahulaCatahula, nová značka od firmy Poliboy, je synonymem šetrných, bezpečných a ekologických čističů a... arr3Čistič na koženkuPřípravek Čistič na koženku sprej 375 ml je určený na všechny druhy umělé kůže ve všech barvách jako...

ZBOŽÍ V AKCI


Udržitelnost

Udržitelnost v každém ohledu

Naše přípravky se starají o to, aby hezké věci déle vydržely. To platí pro nábytek a další povrchy, které získají díky přípravkům Poliboy znovu nový vzhled. Tím šetříme přírodu a její zdroje.

Již od roku 1967  sleduje Poliboy kritérium udržitelnosti.  Založením vlastní laboratoře stanovil Poliboy následující tři cíle při vývoji přípravků:

  • nadstandardní kvalita "lepší výrobek",
  • přírodní složky,
  • ekologické řešení.

Poliboy garantuje udržitelnost

Kritérium udržitelnosti je sledováno po celou dobu procesu vytváření hodnot a je pevně zakotveno do podnikatelským aktivit. Praktikovaná udržitelnost na úrovni ekologické, ekonomické a sociálního jednání byla potvrzena německým Institutem pro udržitelnost a ekonomii.
Certifikát k nahlédnutí zde.